Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Zimowa Kraina Czarów z patchem 1.43 w przyszłym tygodniu!

Zimowa Kraina Czarów z patchem 1.43 w przyszłym tygodniu!

W związku z wczorajszymi informacjami o aktualizacji w styczniu Blizzard wydał oświadczenie. Patch 1.43 pojawi się wraz z Zimową Krainą Czarów już w przyszłym tygodniu!

Wczorajszego dnia informowaliśmy Was o tym, że Blizzard zamierza odłożyć w czasie aktualizację patcha 1.43, który wprowadza szereg zmian balansu. Infirmacja ujawniona przez zawodnika Dallas Fuel okazała się wprowadzać w błąd. Poinformował o tym w poście na foum Jeff Kaplan ujawniając, że z małą obsuwą ale w przyszłym tygodniu mamy zobaczyć te zmiany na serwerach live.

We’ve been seeing quite a bit of misinformation being spread about our December patch (1.43).

The patch is scheduled to go live next week. Short of some unforeseen circumstance causing a delay, we’re expecting to go live with the patch next week.

I’m guessing everyone is as excited as we are for the changes to go live as soon as possible along with Winter Wonderland.

Najciekawsze jest jednak ujawnienie orientacyjnej daty premiery Zimowej Krainy Czarów, która odbędzie się w przyszłym tygodniu. Wygląda na to, że świąteczne wydarzenie rozpocznie się wieczorem 10 grudnia.

Czekacie bardziej na zmiany czy nowe wydarzenie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody