Złomiarz dołącza do Nexusa – Heroes of the Storm zagrożone!

Złomiarz dołącza do Nexusa – Heroes of the Storm zagrożone!

Poznajcie Złomiarza – mistrza destrukcji! Właśnie dołączył do Nexusa, a jego obecność wprowadzi jedynie zamęt i chaos. Sprawdźcie, jak szerzyć nim rozróbę!

Heroes of the Storm właśnie przywitało nowego członka – Złomiarza. Ten niebezpieczny i niezrównoważony psychicznie zabójca stanowi poważne zagrożenie dla Nexusa. W świecie Heroes of the Storm będzie miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i robić to, co lubi najbardziej – wszystko rozwalać! Jesteście ciekawi, jak prezentuje się Złomiarz w HOTS? Zapraszamy na wideo!

WIDEO

 

Złomiarz prezentuje się naprawdę obiecująco. Jak zdążyliście spostrzec, dysponuje identycznymi umiejętnościami, jak w Overwatch! To celowy zabieg, który Blizzard stosuje za każdym razem, gdy do Nexusa wzywa kolejnego z bohaterów znanego shootera. Takie postępowanie daje lekką przewagę graczom Overwatch, gdyż dysponują wiedzą na temat mechaniki danego bohatera itd. Sądzicie, iż jest to prawidłowe posunięcie?

Całkiem niedawno do Nexusa dołączyła również Ana – zahartowana snajperka, która dba o bezpieczeństwo wszystkich bohaterów. Ta dwójka Overwatchowych ekspertów na pewno odmieni rozgrywki w HOTS. Oboje dysponują ciekawą i oryginalną mechaniką, przez co stają się bardzo atrakcyjnymi bohaterami, na których warto poświęcić troszkę więcej kredytów. We właściwych dłoniach, bądź dłoniach gracza Overwatch, ta dwójka będzie potrafiła odmienić losy niejednego meczu! Jesteście gotowi na rozróbę wraz ze Złomiarzem? Czas wspólnie podbić Nexus i wysadzić w powietrze wszelkie przeszkody!

Cieszycie się, że Złomiarz dołącza do Heroes of the Storm? Kogo jeszcze z Overwatchowych bohaterów chcielibyście zobaczyć w MOBIE Blizzarda? Będziecie odkładać kredyty na tę dwójkę?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody