Złota broń Sombry – zasługuje na ulepszenia?

Złota broń Sombry – zasługuje na ulepszenia?

Złoty Pistolet Maszynowy Sombry to za mało? Co z rękawicami? Sprawdźcie ciekawą propozycję użytkownika Reddita!

Niedawno na Reddicie pojawił się ciekawy temat, w którym mowa o złotej broni dla Sombry. Otóż jeden z użytkowników stwierdził, iż złoty kolor dla pistoletu maszynowego to za mało. Dużą część pracy Sombry zawdzięczamy jej umiejętnościom hakowania, których używa korzystając ze swoich zaawansowanych technologicznie rękawic. Dlaczego więc nie dodać im odrobiny złotego akcentu?

Na tak genialny pomysł wpadł jeden z użytkowników Reddita o nicku “ArielleSweetSugar”. Przygotował on również wizualizację proponowanych zmian:

Należy przyznać, iż rękawice prezentują się obiecująco. Wyglądają schludnie, a złoty akcent nie jest przesadzony. Według mnie jest to zmiana godna uwagi, która mogłaby bezproblemowo zostać dodana do Overwatch. Co Wy na to?

Co sądzicie o takiej wersji rękawic Sombry? Mainujecie ją?

 

źródło: reddit.com

Kategoria:Aktualności

Komentarze

  • siomer

    Hmm może zaczniemy robić z tego jakieś memy ;-)? Dobrze, że to napisałeś z ukrytym sarkazmem, bo musiałbym znowu porównywać to do newsów onet vs wp 😀

    • FarąGram

      O jezu, ta wojna wp z onetem xd A na tej stronce powyzej kazdy mowi ze zgapiaja. Ja im mowie, ze to jest na necie moga se zobaczyc. Wnerwiaja mnie ludzie, którzy na sile dopatruja sie bledu/plagiatu xD to takie wnerwiajace

Powiązane artykuły