Złote Bronie również za Salon Gier i Szybką grę?

Złote Bronie również za Salon Gier i Szybką grę?

Od jakiegoś czasu mawia się, że Złote Bronie nie są uważane w żadnym stopniu za nagrodę podczas rozgrywek rankingowych. Czy zatem nie powinny zostać dodane również do Szybkiej gry i Salonu Gier?

Aktualnie Złotą Broń można zdobyć wyłącznie podczas gier rankingowych, za które otrzymamy punkty, które następnie możemy wymienić na wybraną broń. Część graczy posiada całkiem pokaźną liczbę Złotych Broni i jeszcze na początku stanowiły niejako prestiż i wyjątkowość gry na rankedach tak teraz wielu graczom nie zależy na męczeniu się na rankedach, a mimo to chcieliby móc biegać ze złotą bronią.

Całkowicie bez bicia się Wam przyznam, że chomikuję te punkty bo zmieniam swoje mainy co i raz i nie mam szczególnie przywiązania do postaci. Nie chcę niepotrzebnie rozdawać tych punktów i tak mi już kilka tysięcy wisi. Ale muszę też Wam powiedzieć, że ze względu na brak czasu najczęściej grywam tylko quicki i arcade. Rankedy odpuszczam z prostego powodu, nie chcę się niepotrzebnie denerwować gdy mam raptem godzinę gry dziennie bądź w ciągu 2-3 dni. Luźne gierki na quickach zaspokajają moją potrzebę gry. Wiem jednak, że wiele osób chciałoby móc zdobywać punkty również w tych trybach by zamienić je później na złotą broń.

Moim zdaniem ekskluzywność złotych broni straciła już takie znaczenie i Blizzard by jeszcze jakoś podtrzymać fun na zdobywanie tych broni powinien zmodyfikować reguły ich przyznawania. Sam Jeff Kaplan przecież jakiś czas temu przyznał, że nie jest zwolenniekiem Złotych Broni ograniczając ich zdobycie tylko do rankedów.

Co sądzicie o tym pomyśle? Dalej ma to być exclusive tylko dla rankedów czy warto rozszerzyć możliwości zdobycia punktów o szybkie gry i salon gier?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody