Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Zmiany balansu dopiero w 2020 roku!

Zmiany balansu dopiero w 2020 roku!

Gracze od kilku tygodni mogą testować na serwerach PTR nowe zmiany balansu, ktore mają wywrócić rozgrywkę do góry nogami. Niestety patch 1.43 wejdzie na serwery live dopiero w 2020 roku.

Blizzard wysyłając informację do zawodników Overwatch Contenders poinformował o zmianach jakie nastąpią w związku z rozgrywkami w drugiej lidze Overwatch. Fakt, że gracze będą musieli grać mecze na serwerach live, a nie na serwerach dla profesjonalistów już pokazuje pewnego rodzaju problemy z zasobami w studiu.

Problem wspomniany powyżej dotyczy również wprowadzenia samego patcha z PTR na serwery live. Okazuje się bowiem, że zawodnicy Overwatch Contenders rozgrywki ligowe będą rozgrywać na aktualnym patchu. Ten z oznaczeniem 1.43, w którego skład wchodzi m.in. zmniejszenie odporności pancerzy przy jednoczesnym zwiększeniu mobilności tanków jak i polepszenie sytuacji bohaterów natarcia ma pojawić się dopiero w połowie stycznia 2020 roku.

Wygląda zatem na to, że Blizzard w tym roku zaserwuje nam jedynie Zimową Krainę Czarów, a zmiany wejdą do gry dopiero przed startem Księżycowego Nowego Roku.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody