Zmiany na PTR ukrywają pojawienie się Doomfista?

Zmiany na PTR ukrywają pojawienie się Doomfista?

Wszyscy z niecierpliwością czekają na pojawienie się nowego bohatera – Doomfista. Nic o nim tak po prawdzie nie wiadomo, poza tym że jest bardzo ważny w historii Overwatch. Blizzard stwierdził, że nie szybko zobaczymy go w grze, jednak patch na PTR mówi co innego.

Patch, który wczoraj się pojawił, wprowadził wiele zamieszania w grze. Wiele zmian i nowości sprawiło ogromne poruszenie wśród graczy. Całe to działanie przyćmiło trochę temat pojawienia się Doomfista w grze. Do tej pory Blizzard nie udzielał za dużo informacji na jego temat, poza tym że nie prędko go spotkamy. To mocno zmartwiło żądnych nowej krwi ale faktem jest że temat mocno ucichł.

Głośno było również o angażu Terry Crews`a jako głosu dla Doomfista. Jego posty na mediach społecznościowych dosyć jasno informowały, że jednak dostanie tą rolę.

Pojawiły się jednak pliki modelu 3D wózka, w którym przewozimy rękawicę naszego bohatera w Numbani. Już na pierwszy rzut oka widać że szkło jest rozbite, więc oznacza to że ktoś rękawicę wykradł. Czy zrobił to sam bohater, czy może Szpon? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomym jest za to fakt, że model ten cały czas jest ukryty. Nie widać go w grze, jedynie w plikach można go odnaleźć.

Twórcy zapewne tworzą tło fabularne do tej sytuacji. Pozostaje nam jedynie oczekiwać, jednak wszystko wskazuje, że wcale nie tak długo jak się wydawało. Sądzicie że Doomfist mocno namiesza w grze?

 

Źródło: reddit.com

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

  • Michał Mazurowski

    szkoda że na tego ptr nie da się wejść

    • Pabulon

      Ponoć nad ranem Jeff pisał o 7-10 godzin potrzebnych na jego uruchomienie. Nie ma mnie w domu ale chętnie bym sprawdził czy już działa.

Powiązane artykuły