Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Znamy skład komitetu reprezentacji Polski na Overwatch World Cup 2018!

Znamy skład komitetu reprezentacji Polski na Overwatch World Cup 2018!

Druga faza głosowania dobiegła wczoraj końca, a już dziś poznaliśmy jej wyniki. Kto zajmie się reprezentacją Polski na tegorocznym turnieju World Cup?

Trener

Jest to osoba odpowiedzialna za – jak sama nazwa wskazuje – formę drużyny narodowej. Od składu biało-czerwonych zaczynając, poprzez planowanie i nadzorowanie scrimów, po opracowanie strategii i zadbanie o to, by ekipa zagrała najlepiej jak to możliwe. Osoba ta musi mieć ogromną wiedzę na temat esportu jak i samych zawodników, którzy biorą udział w rozgrywkach w ramach Overwatch League, Overwatch Contenders jak i Overwatch Open Division. Tutaj nie było złych wyborów – walka toczyła się między Warchawkiem i Matwojem.

Trenerem został: Michał „Warchawk” Warchał

Koordynator społecznościowy

Rolą koordynatora będzie przede wszystkim zapewnienie, by o turnieju było głośno w mediach, nie tylko społecznościowych. To ona dostarczy nam najświeższe informacje, jak i wywiady, a może i materiały zza kulis. Krótko mówiąc, będzie ona odpowiedzialna za medialną stronę naszej drużyny. Musi więc to być ktoś charyzmatyczny, z niemałą wiedzą i obeznaniem w social mediach.

Koordynatorem społecznościowym został: Wojciech „Theo” Buda 

Jest jeszcze trzecia rola, której wyborem zajął się sam Blizzard. Społeczność nie miała na to bezpośredniego wpływu, aczkolwiek musiała to być osoba działająca na rzecz fanów w Polsce, będąca aktywnym członkiem community, mająca dodatkowo doświadczenie w zarządzaniu projektami. Będzie ona nadzorować pracę całej ekipy oraz utrzymywać kontakt z Blizzardem. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Menedżerem polskiej reprezentacji został dobrze Wam znany z naszego serwisu Paweł Słomka aka Siomer, nasz redaktor naczelny.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że zbudują solidny skład i wspólnymi siłami poprowadzą go ku zwycięstwu. Dziękujemy też za wszystkie oddane przez Was głosy. Pokazaliście, jak zaangażowana jest polska społeczność!

Pamiętajcie, by śledzić profile Warchawka i Theo oraz naszą stronę, by mieć najnowsze informacje związane z World Cupem!

 

Źródło: playoverwatch.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody