Znamy skład komitetu reprezentacji Polski na Overwatch World Cup 2018!

Znamy skład komitetu reprezentacji Polski na Overwatch World Cup 2018!

Druga faza głosowania dobiegła wczoraj końca, a już dziś poznaliśmy jej wyniki. Kto zajmie się reprezentacją Polski na tegorocznym turnieju World Cup?

Trener

Jest to osoba odpowiedzialna za – jak sama nazwa wskazuje – formę drużyny narodowej. Od składu biało-czerwonych zaczynając, poprzez planowanie i nadzorowanie scrimów, po opracowanie strategii i zadbanie o to, by ekipa zagrała najlepiej jak to możliwe. Osoba ta musi mieć ogromną wiedzę na temat esportu jak i samych zawodników, którzy biorą udział w rozgrywkach w ramach Overwatch League, Overwatch Contenders jak i Overwatch Open Division. Tutaj nie było złych wyborów – walka toczyła się między Warchawkiem i Matwojem.

Trenerem został: Michał „Warchawk” Warchał

Koordynator społecznościowy

Rolą koordynatora będzie przede wszystkim zapewnienie, by o turnieju było głośno w mediach, nie tylko społecznościowych. To ona dostarczy nam najświeższe informacje, jak i wywiady, a może i materiały zza kulis. Krótko mówiąc, będzie ona odpowiedzialna za medialną stronę naszej drużyny. Musi więc to być ktoś charyzmatyczny, z niemałą wiedzą i obeznaniem w social mediach.

Koordynatorem społecznościowym został: Wojciech „Theo” Buda 

Jest jeszcze trzecia rola, której wyborem zajął się sam Blizzard. Społeczność nie miała na to bezpośredniego wpływu, aczkolwiek musiała to być osoba działająca na rzecz fanów w Polsce, będąca aktywnym członkiem community, mająca dodatkowo doświadczenie w zarządzaniu projektami. Będzie ona nadzorować pracę całej ekipy oraz utrzymywać kontakt z Blizzardem. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Menedżerem polskiej reprezentacji został dobrze Wam znany z naszego serwisu Paweł Słomka aka Siomer, nasz redaktor naczelny.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że zbudują solidny skład i wspólnymi siłami poprowadzą go ku zwycięstwu. Dziękujemy też za wszystkie oddane przez Was głosy. Pokazaliście, jak zaangażowana jest polska społeczność!

Pamiętajcie, by śledzić profile Warchawka i Theo oraz naszą stronę, by mieć najnowsze informacje związane z World Cupem!

 

Źródło: playoverwatch.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody