Żołnierz: 76 współpracuje z Sombrą!

Żołnierz: 76 współpracuje z Sombrą!

Poniedziałkowe opowiadanie Bastet rzuciło trochę nowego światła na fabułę w Overwatch i ujawniło współpracę Żołnierza: 76 z Sombrą!

To nie jest spekulacja, ani żart. Przyglądając się poszczególnym informacjom i elementom na mapach łatwo dostrzec charakterystyczne powiązania.

W opowiadaniu Bastet historia skupia się na kontynuacji wydarzeń z komiksu Weterani, podczas którego Ana pomogła Żołnierzowi: 76 w bezpośrednim starciu ze Żniwiarzem, ich niegdysiejszym przyjacielem.

I właśnie podczas pobytu w Nekropolii gdzie Ana ukrywała się podczas pobytu w Egipcie zanim stała się Bastet lecząc rany Żołnierza: 76 odkryła na komputerze ciekawe informacje. Żołnierz: 76 zdradził jej, że posiada informacje o organizacji terrorystycznej Szpon i dlatego przybył do Egiptu aby się z nimi rozprawić. Żołnierz: 76 analizował niektóre informacje na komputerze Any czego efektem jest zrzut ekranu widoczny poniżej.

Ana miała dostęp do dokumentów gdy Żołnierz wyszedł z kryjówki Any. Wtedy też poznała historię włamania do placówki LumeriCo. A jak sobie doskonale zdajecie sprawę to właśnie Sombra chciała ujawnić skandale niszczące biednych obywateli Ameryki Środkowo-Południowej.

Natomiast poniżej przedstawiamy Wam wycinek z animacji “Infiltracja” o akcji Sombry w Volskaya Industries, gdzie zdobyła “nową” przyjaciółkę, Katię Volskaya.

Podobny, prawda ;)? Wydaje mi się, że Blizzard nam jednoznacznie próbuje powiedzieć, że Sombra współpracuje zarówno ze Szponem jak i byłymi członkami organizacji Overwatch.

Sombra od samego początku jest postacią, która realizuje wyłącznie swoje własne cele, a współpracę z innymi traktuje jako zło konieczne.

Ciekawa sytuacja się robi, prawda ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody