Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Zwycięzcy konkursów Facebook i Bohater Miesiąca

Zwycięzcy konkursów Facebook i Bohater Miesiąca

Miło nam jest poinformować o wynikach kolejnego miesiąca z aktywnościami na Facebooku i na łamach naszego portalu w ramach Bohater Miesiąca!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w dotychczasowych aktywnościach. Wierzymy, że dzięki temu Wy otrzymujecie fajne gadżety związane z Overwatch, a my możemy rozwijać dalej portal dla Was.

Na początku września ruszyliśmy z akcją budowania Waszej aktywności na Facebooku i muszę Wam naprawdę podziękować. Wasza aktywność zaczęła nam ponownie przywracać zasięgi i chcemy cały czas utrzymać ten wzrostowy poziom. Dlatego też akcja na Facebooku zostaje przedłużona na kolejny miesiąc!

Zwycięzca akcji na Facebooku

Na łamach Facebooka mieliście okazję do zdobycia 10 Loot Boxów Overwatch. Jedyne co trzeba było zrobić to aktywizować się w komentarzach i polubieniach postów naszego portalu. Akcja miała na celu również walkę z zaniżaniem zasięgów przez Facebooka i wyszliśmy z niej obronną ręką za co serdecznie Wam dziękujemy.

Jednak aby nie przedłużać prezentujemy zwycięzcę miesiąca Wrzesień! Został nim Wiktor Dąbrowski, który zostawił konkurencję daleko w tyle. Gratulujemy! Ale zaraz za nim byli Artur Cz. i Dominik W.

Wiktor, jeśli to czytasz koniecznie odezwij się do nas w prywatnej wiadomości na Facebooku podając swój Battle.Tag. Skontaktujemy się z Tobą zwrotnie aby dodać na Twoje konto nie 10, a 11 skrzynek 😉

Zwycięzca Bohater Miesiąca Wrzesień

Bohater Miesiąca to akcja, którą regularnie serwujemy Wam co miesiąc. Każdy z Was ma szansę na zdobycie gadżetów Overwatch. Wrzesień był miesiącem nadrabiania strat ale pokazaliście, że można! Dzięki temu na łamach naszego portalu ujawniło się kilka nowych osób, które chętnie komentowały wpisy.

Od tego miesiąca będziemy prezentowali Wam top 5 nicków, które były najaktywniejsze. Zwycięzcą we wrześniu ponownie okazał się być Maverick. Zaraz za nim uplasowali BrS, Szop, Rudas2 oraz Nook. Wiem też, że Maverick ostatnie swoje nagrody prosił aby przekazywać kolejnej osobie na liście. Także i tym razem spełnimy jego prośbę jeśli tak zechce 🙂

Pamiętajcie, nasze akcje prowadzimy regularnie co miesiąc. Każdy z naszych użytkowników ma szansę na nagrody. Szczególnie kiedy do tego wsparcia przykłada się również firma Blizzard Entertainment 😉

Lajkowanie i komentowanie możecie zacząć od tego posta!

Gotowi na walkę w kolejnym miesiącu?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody